NKE-s hallgatói sikerek a X. KEK-en

Kiemelkedő helyen végeztek hallgatóink a X. Kárpát-medencei Egyetemek Kupáján. Férfi kosárlabda 1. és női röplabda 2. helyezést értek el egyetemünk képviseletében a hallgatók a 2019. február 28. és március 2. között Budapesten megrendezett sportfesztiválon. Gratulálunk a sikeres szereplésükhöz!

Az idén tízedik alkalommal megrendezésre kerülő KEK-en az NKE-s hallgatói csapatokat aktív részvétel, lelkesedés és kitartás jellemezte.

Az NKE SE Futsal Szakosztálya a legjobb nyolc közé jutott. A csapat tagjai: Hatvai Zsombor, Lőrincz Norbert, Boros Richárd, Oláh András, Gyarmati Zsolt, Szász Tamás, Horváth Máté, Sültész Attila, Kárász András, Szekér Dániel, Vágenhoffer Bence, Mórocz Barnabás, Szűcs József és Berta Martin. Hallgatóink ellenfele a bajnokságot végül megnyerő BME volt.

Az NKE SE Röplabda Szakosztály női csapata ezüstérmet szerzett. A második helyet megszerző csapat tagjai: Simon Fanni, Gogolák Adél Virág, Szirmai Anita, Ujhelyi Dalma, Márkus Boglárka, Botan Renáta, Bodnár Alexandra Barbara, Bódi Emese, Újmári-Tóth Zsófia és Pál Krisztina.

Az NKE se Kosárlabda Szakosztály férfi csapata a dobogó legcsúcsán végzett, aranyérmesként. A csapat tagjai: Forgács Jonatán, Rozs Máté, Baranyai Péter, Kovács Tamás, Laczó Levente, Márton Ádám, Kováts Bence, Kalo Ádám, Polgári Bence, Polyák András, Obermann Norbert és Tasnádi Bence.

Hatalmas gratuláció, taps és elismerés illeti az összes hallgatónkat eredményes szereplésükért!

Sok sikert kívánunk Nektek jövőre is!

NKE EHÖK

Szöveg: NKE EHÖK (Fecser Zsuzsanna)

Fotók: https://www.facebook.com/pg/kekbudapest/posts/?ref=page_internal