Jövőkép

A HÖOK - Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tartotta 17. #jövőkép fórumát!

A fórum június 7-én került megrendezésre az Orczy Úti Kollégiumban az EHÖK Küldöttgyűlés, valamint a karok megjelent választmányi képviselőinek körében. A beszélgetésen szóba került több, Egyetemünket és a hallgatókat érintő gyakori felsőoktatási probléma, illetve az intézmény sajátosságából keletkező dilemmák is. Szó esett többek között a tantervekkel, kreditmegoszlással, átjárhatósággal kapcsolatos észrevételekről, felmerültek az ösztöndíjak mértékével, az OMHV zártságával kapcsolatos problémák, illetve a kettős jogviszonnyal rendelkező hallgatók mindennapos nehézségei!

Összességében nagyon eredményesen zajlott a rendezvény, köszönjük a HÖOK-nak, hogy meglátogattak minket.

NKE EHÖK

Címkék: #jövőkép #HÖOK