Tisztségviselőink

Elnök: Fodor Márk Joszipovics
E-mail: Fodor.Mark.Joszipovics@uni-nke.hu

Általános elnökhelyettes: Szekeres Balázs
E-mail: Szekeres.Balazs@uni-nke.hu 

Gazdasági elnökhelyettes: Apró Richárd
E-mail: Apro.Richard@uni-nke.hu 

Kollégiumi ügyekért felelős elnökhelyettes: Mészáros Kinga
E-mail: Meszaros.Kinga@uni-nke.hu 

Kommunikációs és adatvédelemért felelős elnökhelyettes: Fecser Zsuzsanna
E-mail: Fecser.Zsuzsanna@uni-nke.hu 

Irodavezető: Kuripla János
E-mail: Kuripla.Janos@uni-nke.hu 

Tanulmányi területért felelős elnöki megbízott: Dibusz Bendegúz
E-mail: Dibusz.Bendeguz@uni-nke.hu

Megjelenésért felelős elnöki megbízott: Kircsi Tamás
E-mail: Kircsi.Tamas@uni-nke.hu

Kulturális ügyekért felelős elnöki megbízott: Pávkovics Máté
E-mail: Pavkovics.Mate@uni-nke.hu