Tisztségviselőink

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat tisztségviselői

Elnök: Dibusz Bendegúz
E-mail: Dibusz.Bendeguz@uni-nke.hu

Általános elnökhelyettes: Krózser Martin 
E-mail: Krozser.Martin@uni-nke.hu

 

Gazdaság elnökhelyettes: Tóth Viktória
E-mail: Toth.Viktoria@uni-nke.hu

 

Kollégiumi ügyekért felelős elnökhelyettes: Mészáros Kinga
E-mail: Meszaros.Kinga@ludovikacollegium.hu 

 

Kommunikációs és adatvédelemért felelős elnökhelyettes: Molnár Kamilla
E-mail: Molnar.Kamilla@uni-nke.hu 

 

Irodavezető: Rybár Petra Réka 
E-mail: Rybar.Petra.Reka@uni-nke.hu 

 

Rendezvényszervezésért felelős elnöki megbízott: Lázár Luca 
E-mail: Lazar.Luca@uni-nke.hu

 

Sport- és kulturális ügyekért felelős elnöki megbízott: Póczos Mátyás Bendegúz
E-mail: Poczos.Matyas.Bendeguz@uni-nke.hu

 

Megjelenésért felelős elnöki megbízott: Kircsi Tamás
E-mail: Kircsi.Tamas@uni-nke.hu

 

Tanulmányi ügyekért felelős elnöki megbízott: Nagy Máté Gergely

E-mail: Nagy.Mate.Gergely@uni-nke.hu