Január

2024. január 24-én tartotta az Egyetem Szenátusa az idei év első ülését, melyen az alábbi, a hallgatókat is érintő döntések születettek:

Az 1. napirendi pontban a Szenátus a kriminalisztika mesterképzési szak szakfelelőseként dr. Mészáros Bence r. ezredes, egyetemi docenst bízta meg. Ezzel egyidejűleg a Szenátus visszavonta dr. Hautzinger Zoltán r. ezredes, egyetemi docens szakfelelősi megbízatását.

A 2. napirendi pontban a Szenátus a rendészeti igazgatási alapképzési szak vám- és jövedékigazgatási szakirány szakirányfelelőseként dr. Czene-Polgár Viktória adjunktust bízta meg.

Az 5. napirendi pontban a Szenátus döntött az ÁNTK egyes szakjaihoz tartozó tantárgyak tárgyfelelőseinek módosításáról, az ÁNTK egyes szakjaihoz tartozó tantárgyak tárgyfelelős szervezeti egységeinek módosításáról, az ÁNTK kommunikáció- és médiatudomány mesterképzési szakhoz tartozó tantervek technikai szintű átdolgozásáról, valamint az ÁNTK szabadon választható tantárgyi kínálatának módosításáról.